Vas Wilhelm Kåge

Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Wilhelm Kåge för Gustavsberg, dekor i form av kvinnofigurer, signerad och daterad 1927, höjd 23,5 cm

Smärre glasybortfall

285308

2014-12-25