Soffa gustaviansk stil
2014-12-26
285319
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, ljus klädsel, soffans längd, sitthöjd ca 41 cm
Ngt avkortade ben, bruksslitage, klädsel med fläck, smärre färgbortfall.