Skrivbord senbarock

Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKRIVBORD, 1700-tal, senbarock, bl a fanérat i valnöt, förgyllda beslag, filtklädd skiva, höjd ca 79, 119x63 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Senare lås, smärre fanérskador, sprickor, filten med fläckar

285322

2014-12-26