Skrivbord senbarock
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKRIVBORD, 1700-tal, senbarock, bl a fanérat i valnöt, förgyllda beslag, filtklädd skiva, höjd ca 79, 119x63 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Senare lås, smärre fanérskador, sprickor, filten med fläckar
285322
2014-12-26