Servisdelar Rörstrand
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVISDELAR, 18 st., porslin, Rörstrand "Hoan Gho", 1900-talets första hälft, kinesiserande dekor underglasyrblått, bestående av 15 mattallrikarna, djup tallrik, mindre uppläggningsfat, stekfat,
Enstaka nagg, smärre krackelyr
285325
2014-12-26