Servisdelar Rörstrand

Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand
Servisdelar Rörstrand

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVISDELAR, 18 st., porslin, Rörstrand "Hoan Gho", 1900-talets första hälft, kinesiserande dekor underglasyrblått, bestående av 15 mattallrikarna, djup tallrik, mindre uppläggningsfat, stekfat,

Enstaka nagg, smärre krackelyr

285325

2014-12-26