Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RASMUSSEN, Georg Anton (Norge, 1842-1914): Fjordlandskap, signerad och daterad A Rasmussen 78, olja på duk, ca 62x94 cm
Uppfodrad, retuscherad, krackeleringar
285327
2014-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här