Georg Anton Rasmussen oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

RASMUSSEN, Georg Anton (Norge, 1842-1914): Fjordlandskap, signerad och daterad A Rasmussen 78, olja på duk, ca 62x94 cm

Uppfodrad, retuscherad, krackeleringar

285327

2014-12-26