Hans Agne Jakobsson Takarmatur

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TAKARMATUR, 12-armad, Hans Agne Jakobsson för Markaryd, stomme i mässing, rökfärgade glaskupor, höjd ca 60, diameter 60 cm

Slitage, repor, en kuphållare med bristning, en kupa med obetydligt nagg

285330

2014-12-26