Hans Agne Jakobsson Takarmatur
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TAKARMATUR, 12-armad, Hans Agne Jakobsson för Markaryd, stomme i mässing, rökfärgade glaskupor, höjd ca 60, diameter 60 cm
Slitage, repor, en kuphållare med bristning, en kupa med obetydligt nagg
285330
2014-12-26