Bålskål Kina 1700-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, qianlong, "dubbla påfåglar", dekor i famille rose, höjd 12,5 diameter 28 cm
Kuntoraportti
Omfattande lagningar, slitage
285334
Päivämäärä:
2014-12-26