Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BUFFET, Bernard (Frankrike 1928-1999): Fleurs, 1954, signerad och numrerad Bernad Buffet 68/200, färglitografi 50x38,5, bladstorlek 55x44 cm, utgiven av L´Oeuvre Gravée (blindstämpel)
285336
2014-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här