Bernard Buffet färglitografi

Bernard Buffet färglitografi
Bernard Buffet färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BUFFET, Bernard (Frankrike 1928-1999): Fleurs, 1954, signerad och numrerad Bernad Buffet 68/200, färglitografi 50x38,5, bladstorlek 55x44 cm, utgiven av L´Oeuvre Gravée (blindstämpel)

285336

2014-12-28