Superellips

Superellips
Superellips
Superellips
Superellips

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, Bruno Mathsson och Piet Hein, för Fritz Hansen, "Superellips", bordsskiva fanerad i masurbjörk, kromade spännben, höjd 70, 175x125 cm

Bruksslitage, smärre fanérskador, fuktfläckar

285348

2014-12-26