Leopold Fare
2014-12-26
285356
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "Blå trädet", signerad Fare, daterad a tergo 1994, olja på duk,75x59 cm