Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, 1900-tal, östra medelhavet, arabiskt kulturområde, mässing, ciselerad dekor, höjd 17, diameter 19 cm

Smärre bucklor

285358

2014-12-26