Harald Slot-Möller

Harald Slot-Möller
Harald Slot-Möller
Harald Slot-Möller
Harald Slot-Möller
Harald Slot-Möller
Harald Slot-Möller

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLOT-MÖLLER, Harald (Danmark, 1864-1937): Måne över åker, signerad och daterad 22 VII -94, 30x22 cm

Duk/färgförändring vid månen

285359

2014-12-26