Helge Artelius akvarell

Helge Artelius akvarell
Helge Artelius akvarell
Helge Artelius akvarell
Helge Artelius akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTELIUS, Helge (1895-1989): Julafton, signerad Artelius, akvarell, ca 22x18 cm

285362

2014-12-26