Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CHRISTIAN KROHG (Norge, 1852-1925): Nordenvind, signerad C. K., olja på pannå, 60x47,5 cm, pojkens namn är Anton Martin
285363
2014-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här