Christian Krohg Nordenvind

Christian Krohg Nordenvind
Christian Krohg Nordenvind
Christian Krohg Nordenvind
Christian Krohg Nordenvind
Christian Krohg Nordenvind
Christian Krohg Nordenvind

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CHRISTIAN KROHG (Norge, 1852-1925): Nordenvind, signerad C. K., olja på pannå, 60x47,5 cm, pojkens namn är Anton Martin

285363

2014-12-28