Sidenbroderi 1800-tal

Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDENBRODERI, "Maison de Wansted en Esset" (?), E.M Harlins, daterad 1807, ca 22x28 cm

Skador

285364

2014-12-26