Eric H Olson Optochromi
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLSON, Eric H (1909-1996): Optochromi, signerad och daterad Eric H. Olson Optochromi -76, glas med polariserande och dubbelbrytande filter, monterad på plexiglasskiva för vägg, 20x19, med montering 31x31 cm
285370
2014-12-30