Eric H Olson Optochromi

Eric H Olson Optochromi
Eric H Olson Optochromi
Eric H Olson Optochromi
Eric H Olson Optochromi
Eric H Olson Optochromi
Eric H Olson Optochromi
Eric H Olson Optochromi
Eric H Olson Optochromi

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLSON, Eric H (1909-1996): Optochromi, signerad och daterad Eric H. Olson Optochromi -76, glas med polariserande och dubbelbrytande filter, monterad på plexiglasskiva för vägg, 20x19, med montering 31x31 cm

285370

2014-12-30