Sam Francis färglitografi

Sam Francis färglitografi
Sam Francis färglitografi

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRANCIS, Sam (USA 1923-1994): "Poème dans le ciel", signerad, 1986, färglitografi, HC 12/20, 76x56 cm

285377

2014-12-30