P G Thelander oljemålning

P G  Thelander oljemålning
P G  Thelander oljemålning
P G  Thelander oljemålning
P G  Thelander oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "Rikstelefon", signerad à tergo P.G Thelander, olja på duk, 24x26 cm

285378

2014-12-30