Matti Kujasalo
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KUJASALO, Matti (Finland, född1946): Systematisk komposition i vitt och svart (4 paneler), den största panelen signerad och daterad -83, olja på pannå, 75x9 (1), 75x12 (2), 75x18 (3), 75x36 (4) cm
285379
2014-12-30