Matti Kujasalo

Matti Kujasalo
Matti Kujasalo
Matti Kujasalo
Matti Kujasalo

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KUJASALO, Matti (Finland, född1946): Systematisk komposition i vitt och svart (4 paneler), den största panelen signerad och daterad -83, olja på pannå, 75x9 (1), 75x12 (2), 75x18 (3), 75x36 (4) cm

285379

2014-12-30