Skåp industristil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, plåt, bemålat, 5 skåpluckor, invändigt med hyllor, höjd ca 202, 101x50 cm, nycklar finns
Slitage. Nycklar finns att hämta i Utlämningen, funkar dock ej till de tre mindre skåpdörrarna
285385
2014-12-26