Skåp industristil

Skåp industristil
Skåp industristil
Skåp industristil
Skåp industristil
Skåp industristil
Skåp industristil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, plåt, bemålat, 5 skåpluckor, invändigt med hyllor, höjd ca 202, 101x50 cm, nycklar finns

Slitage. Nycklar finns att hämta i Utlämningen, funkar dock ej till de tre mindre skåpdörrarna

285385

2014-12-26