Spegelskåp sekelskifte 1900
2014-12-26
285396
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGELSKÅP, sekelsskifte 1900, gustaviansk stil, utvikbara spegeldörrar med fasettslipat glas, 45x39-74 cm
Smärre skador, slitage