Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i famille rose av lekande pojkar, höjd 19 cm
Obetydligt slitage
285420
2014-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här