Bojan kina

Bojan kina
Bojan kina
Bojan kina
Bojan kina
Bojan kina
Bojan kina
Bojan kina
Bojan kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOJAN med lock, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i famille rose av lekande pojkar, höjd 19 cm

Obetydligt slitage

285420

2014-12-26