Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIMENSEN, Sigvald (?-1920): Fjordlandskap med båtar, signerad, olja på duk, 60x96 cm
Färgbortfall
285427
2015-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här