Sigvald Simensen oljemålning

Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SIMENSEN, Sigvald (?-1920): Fjordlandskap med båtar, signerad, olja på duk, 60x96 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall

285427

Päivämäärä:

2015-01-02