Sigvald Simensen oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SIMENSEN, Sigvald (?-1920): Fjordlandskap med båtar, signerad, olja på duk, 60x96 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
285427
Päivämäärä:
2015-01-02