Seth Nilsson oljemålning

Seth Nilsson oljemålning
Seth Nilsson oljemålning
Seth Nilsson oljemålning
Seth Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSON, Seth (1869-1918): Pojke i gröngräset, signerad och daterad Seth Nilson 97, olja på duk uppklistrad på kartong, 17,5x33 cm

1 spikhål i dukhörn

285431

2015-01-02