Leksaksbil Prämeta

Leksaksbil Prämeta
Leksaksbil Prämeta
Leksaksbil Prämeta
Leksaksbil Prämeta
Leksaksbil Prämeta
Leksaksbil Prämeta
Leksaksbil Prämeta
Leksaksbil Prämeta

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBIL, PRÄMETA MERCEDES BENZ 300, 1950-tal, silverfärgad metall, urverksdriven med tre hastigheter och revers, automatisk och nonautomatisk styrning, längd 14 cm, uppdragningsnyckel saknas

Ytslitage, uppdragningsnyckel saknas

285434

2014-12-27