Leksaksbil Prämeta
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKSBIL, PRÄMETA MERCEDES BENZ 300, 1950-tal, silverfärgad metall, urverksdriven med tre hastigheter och revers, automatisk och nonautomatisk styrning, längd 14 cm, uppdragningsnyckel saknas
Ytslitage, uppdragningsnyckel saknas
285434
2014-12-27