Olejmålning efter Rubens

Olejmålning efter Rubens
Olejmålning efter Rubens

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rubens, 17/1800-tal:Combat d´Amour, olja på pannå, 18,5x24 cm

Krackeleringar färgbortfall

285438

2015-01-02