Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rubens, 17/1800-tal:Combat d´Amour, olja på pannå, 18,5x24 cm
Krackeleringar färgbortfall
285438
2015-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här