Carl Einar "Figge" Fredriksson oljemålning
2014-12-27
285439
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FREDRIKSSON, Carl Einar "Figge" (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -47, olja på duk, 65x54 cm