Carl Einar "Figge" Fredriksson oljemålning

Carl Einar
Carl Einar
Carl Einar
Carl Einar
Carl Einar
Carl Einar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FREDRIKSSON, Carl Einar "Figge" (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -47, olja på duk, 65x54 cm

285439

2014-12-27