Figuringrupp Tyskland
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FIGURINGRUPP, porslin, 1900-talets första hälft, Ens & Eckert Triebner (1762-), Tyskland, bär märke samt 1762, rokokosällskap, bemålad dekor, höjd ca 38, 55x30 cm
Smärre slitage och nagg
285449
2014-12-27