John E Franzén litografi
2014-12-27
285455
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANZÉN, John-E (född 1942): "Chopper", färglitografi, monogramsignerad och daterad JEF 1997, numrerad 124/250, ca 46x58 cm