Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

DAHL, Peter (född 1934): Kärleksakt, signerad och daterad Peter Dahl 1984, 75/150, färglitografi, 30x21 cm

Kuntoraportti

285459

Päivämäärä:

2014-12-27