Peter Dahl litografi
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
DAHL, Peter (född 1934): Kärleksakt, signerad och daterad Peter Dahl 1984, 75/150, färglitografi, 30x21 cm
Kuntoraportti
285459
Päivämäärä:
2014-12-27