Willly Gordon skulpturi mörkpatinerad brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GORDON, Willy (1918-2003): "Flykten med toran", signerad och daterad -45 samt monogramsignerad, mörkpatinerad brons, gjutarmärkt H. Bergman cire perdue, höjd ca 52 cm

285460

2014-12-30