Anshelm Dahl oljemålning
2015-01-02
285461
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Kustmotiv, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 45x65 cm