Anshelm Dahl oljemålning

Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Anshelm (1897-1964): Kustmotiv, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 45x65 cm

285461

2015-01-02