Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, 2 lådor, kanneleringar, mässingslister, avsmalnande ben med mässingsskodda avslut, höjd 79, 107x47 cm
Nycklar saknas, listdelar saknas, bruksslitage
285466
2014-12-27