Oljemålning efter Vernet

Oljemålning efter Vernet
Oljemålning efter Vernet
Oljemålning efter Vernet
Oljemålning efter Vernet

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VERNET, hans art (1800-tal): "Förlista", olja på duk, dubblerad, ca 76x114 cm
PROVENIENS: Bukowskis auktioner nr 437, 1986

Ytskador

285473

2014-12-29