Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VERNET, hans art (1800-tal): "Förlista", olja på duk, dubblerad, ca 76x114 cm
PROVENIENS: Bukowskis auktioner nr 437, 1986
Ytskador
285473
2014-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här