Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BELLMER, Hans (1902-1975): Souterrain, stämpelsignerad Bellmer, numrerad 28/150, stämpel D. Bihl-Bellmer på baksidan, torrnål, 24x32 cm, bladstorlek 51x67 cm
285476
2014-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här