Empirestolar

Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar
Empirestolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, empire, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, ryggstöd med sk ropeback dekor, sitthöjd ca 45 cm

Lagningar, sprickor, klädsel något lös

285508

2014-12-27