Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, 1940/50-tal, skärm i mässing, delvis genombruten dekor, höjd ca 34 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bucklor
285520
2014-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner