Bordslampa 1940/50-tal

Bordslampa 1940/50-tal
Bordslampa 1940/50-tal
Bordslampa 1940/50-tal
Bordslampa 1940/50-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, 1940/50-tal, skärm i mässing, delvis genombruten dekor, höjd ca 34 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bucklor

285520

2014-12-27