Albert Contreras oljemålning

Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning
Albert Contreras oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): Hommage to a beautiful vertical line, signerad och daterad på baksidan Albert Contreras, Stockholm, 1962, olja på duk, 95x95 cm

Ytslitage

285547

2014-12-27