Olle Nordberg skulptur

Olle Nordberg skulptur
Olle Nordberg skulptur
Olle Nordberg skulptur
Olle Nordberg skulptur
Olle Nordberg skulptur
Olle Nordberg skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Adam och Eva", signerad och daterad -35, snidat trä, höjd 39 cm

285556

2014-12-27