Omega armbandsur i guld
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, 14 k guld, herrarmbandsur, Seamaster De Ville, 1960/70-tal, automatiskt uverk, datum, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddouble (ej original), diameter 34 mm
Tavla med repor, saknar uppdrags/ställaxel, boett med slitage
285578
2014-12-28