Sängbord Nk 1 par

Sängbord Nk 1 par
Sängbord Nk 1 par
Sängbord Nk 1 par
Sängbord Nk 1 par
Sängbord Nk 1 par
Sängbord Nk 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 70, 60x38 cm

Slitage

285584

2014-12-28