Anders Palmér olja på duk

Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk
Anders Palmér olja på duk

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PALMÉR, Anders (född 1958): Strandvägen, signerad Palmér, olja på duk, 120x138 cm

285605

2014-12-28