Fåtölj med Sanderson-tyg

Fåtölj med Sanderson-tyg
Fåtölj med Sanderson-tyg
Fåtölj med Sanderson-tyg
Fåtölj med Sanderson-tyg
Fåtölj med Sanderson-tyg
Fåtölj med Sanderson-tyg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-tal, klädd i tyg Golden lily by William Morris, Sanderson, sitthöjd ca 40 cm, extra tygbit medföljer

Bruksslitage, lagad fot

285613

2014-12-29