Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-tal, klädd i tyg Golden lily by William Morris, Sanderson, sitthöjd ca 40 cm, extra tygbit medföljer
Bruksslitage, lagad fot
285613
2014-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här