Glasmonter

Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASMONTER, 1900-tal, glas och metall, 2 hyllplan, höjd 74, 60x40 cm

Slitage

285616

2014-12-29