Jennifer Monick fotografi
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONICK, Jennifer (USA, född 1966): The Surface of the Earth, signerad, daterad och numrerad på baksidan J Monick 1995, 2/5, C-print, 38,5x50,5 cm.
PROVENIENS: First New York: Staff Gallery, New York
285637
2014-12-30