Jennifer Monick fotografi

Jennifer Monick fotografi
Jennifer Monick fotografi
Jennifer Monick fotografi
Jennifer Monick fotografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICK, Jennifer (USA, född 1966): The Surface of the Earth, signerad, daterad och numrerad på baksidan J Monick 1995, 2/5, C-print, 38,5x50,5 cm.
PROVENIENS: First New York: Staff Gallery, New York

285637

2014-12-30